2016 Harika Haşema Modelleri

2016 yaz sezonu mayo tekliflerini şimdiden inceledik .

Tesettür giyimin icabı olan ve bilhassa yaz tatillerinde sıkça seçim ettiğimiz haşemalar , bildiğimiz klasik çizgilerinden bu sezon kurtuluyor .
Sabit renkler , klasik kesimler ve baştan ayağa kapalı olan modeller ağır ağır tarihe karışıyor .

Renk seçeneği olarak müthiş derecede nitelik kartelası bize sunulmuş . Aradığınız , giymek dilediğiniz ve değişik bulabileceğiniz pekçok nitelik tonu bu sezon epeyce trend . Fosforlu renkler de bu listede yerini almış . Bu sezon , öbür sezonlardan değişik olan bir puan ek olarak var; çift nitelik mayolar . Aşağı ve üst bölümü ayrı renklerde olabileceği benzeri , yalnızca üst parçada da 2 nitelik kullanılmış tasarımlar şuanki .
Yine bir rengin dışına çıkmak yerine , şeritli modeller de gözümüze çarpıyor . Rengarenk kısımların üstünde çizgi olarak değişik desenler
kullanılmış..

Gözümüze çarpan bir öbür değişim ise , boy dair . Çoğalış ayak bileklerine civarı üretilen ve getirilen tasarımlar mahaline kapri boyunda mayolar üretiliyor . Bu da davranış olanağınızı arttırıyor . Bununla Birlikte kumaş türü olarak ta , bronzlaşmanıza mani olmayacak , farklı nano teknolojilerle işlenmiş kumaşlar seçim ediliyor . Hem Bir soluk meydan , hem bir de zarar veren güneş ışınlarını almayan kumaşlardan üretilen mayolar bulmak olası .

Random Posts

Bir cevap yazın