2016 Mevra Elbise Modelleri

Tesettür giyim pazarında müşterileri ile kaliteyi bir araya getiren Mevra giyim tesettür elbise modellerini sizler için araştırdık . Mevra kıyafetleri hem sade temaları hem de her yaşa hitap etmeyi başarmıştır .

Elbise modellerinde kombin seçeneklerini inceleyerek kışa uyumlu en güzel Mevra modellerini sizler için paylaşacağız .

Düğmeli Mevra Elbise Modelleri

mevra-elbise

Mevra giyim markasının önden bir sürü düğmeli haki rengini elbisesini yaz kış her mevsim özel olarak seçim edebilirsiniz . İki nitelik kullanılan süet kumaştan yapılmış olan elbisede kloş etek şayet fit iseniz sizinle uyumlu olacaktır . Camel nitelik süet ayakkabı ve çanta ile de kombininizi tamamlayabilirsiniz .

Mevra 2016 Yepyeni Sezon Brokar Elbiseler

mevra-elbiseler
Sezonun tesettür giyimde en bir sürü kullanılan kumaşlarından brokar kumaştan yapılmış olan bu elbise modeli Mevra tasarımcılarının elinden çıkmıştır . Brokar kaba bir kumaş olduğundan dolayı ek olarak fit kişilerde ek olarak güzel durabileceğini söyleyebiliriz . Hem Bir özel günlerinizde hem bir da ek olarak yalın modellerini gündelik hayatınızda seçim edebilirsiniz . Bu brokarlı elbise modelinin maliyetini heyecan edenler amaçlı Mevra elbise modelinin fiyatı 390 TL’dir . Fiyatlardaki yükseliş kalitesinden ötürüdür .

Sade Elbise Modellerini Seçim Edenlere…

2016-mevra-elbise-modelleri

Sadelikten minimalistlikten yanayım diyenler amaçlı bu Mevra elbise yeni sezon modelleri birebir diyebiliriz . Çoğunlukla bir kumaş faydalanılarak yapılmış olan tasarımlar her bedene ve her yaşa hitap etmektedir . İlk model koyu yeşil elbise ek olarak açık tondaki şal ve minik çanta ile kombine edilmiştir . Desenli kumaş ile küçük ayrıntılar ilave ederek elbise modeli ek olarak dekoratif halen getirilmiştir .

İkinci model kış mevsiminde rengi kiremittir . Etek altında kullanılan dantel ile farklı bir gökyüzü katılarak şıklığı yakalamışlardır . Bu modeli alttaki kara dantel düşünülerek kara eşarp modeli ve kara çanta üstelik kara taşlı aksesuarlar ile kombine edebilirsiniz . Bu ve böyle elbise modellerini 300 ve 400 TL arası ücretlere satın alabilirsiniz .

2016 mevra elbise yeni sezon modelleri seçim edebilir ve tesettüre uygunluğu tarafından rahatlık ile kullanabilirsiniz . Mevra giyim ürünlerinin malum mağaza olarak satışı bulunmamaktadır . Bizzat online satış sitesinden ve bir bir sürü tesettür giyim online satış sitelerinden ulaşabilirsiniz .

Random Posts

Bir cevap yazın