2016 Tesettür Etek Trendi

Bahar ve yaz ayları yaklaştıkça gardıroplarımızdaki kışlıkları yavaş yavaş kaldırmaya çoktan başladık bile! Bu yaz, desen modasının eteklerden, bluzlara, gömleklerden elbiselere kadar tüm kıyafetlerimizi sarıp sarmaladığını bilmeniz gerekiyor. Özellikle bahar ve yaz aylarına vurgu yapan çiçek desenleri, tüm parçalarımızın vazgeçilmez modası olmaya devam ediyor. Kıyafetlerdeki desen trendi, tesettür etek modellerini de kapsayarak; bol kesim ya da kalem eteklerde olmazsa olmazlığını koruyor.

tesettur-etek (2)

Yaz aylarında tesettürlü bayanların bluzları ya da gömlekleri ile kombinlediği en önemli parçalar içerisinde yer alan etekler; bu yaz birbirinden güzel desenlerle süsleniyor. Motifli, kabartma desenli, rengarenk baskılı uzun etek modelleri; geçen yaz olduğu gibi bu yaz da tesettürlü bayanlar tarafından rağbet görecek gibi görünüyor. Yazın neşesini ve baharın güzelliğini kıyafetlerinizde vurgulamak için uzun desenli etek modellerini tercih edebilir ve eteklerinizi farklı kıyafet kombinlerinizde değerlendirebilirsiniz. Ekose desenli eteklerinizi beyaz ya da siyah gömlekleriniz ile tamamlayarak, şık ve asil bir görünüm elde edebilirsiniz.

tesettur-etek (1)

Tesettür etek seçimlerinizde bu yıl etnik desen modasının devam ettiğini de hatırlatmamız gerekiyor. Günlük giyiminizde değerlendirebileceğiniz, rahat ve kaliteli etnik desenli modeller ile spor şıklığı yakalayabilirsiniz. Etnik desenli salaş uzun tesettür etek modellerini sahil yürüyüşlerinizde, alışverişe giderken de kullanabilir hem rahat hem de gösterişli bir görünüm elde edebilirsiniz. Tesettür etek modellerini gardırobunuza eklemeden yazı karşılamamanızı tavsiye ediyoruz. Tesettürlü mersin escort bayan larıda bu adresden alışveriş yapıyorlar ve şıklıklarına şıklık katıyorlar.

 

Random Posts

Bir cevap yazın