2016 Tesettür Gelinlik Modelleri

2016 tesettür gelinlik yeni sezon modelleri yepyeni stil dekoratif ve her kadının zevkine hitap edecek tasarımlardan meydana geliyor . Gelinlik bir kadının en özel ve en unutulmaz kıyafetidir. Bu sebeple gelinlik seçiminde son derece dikkatli davranılması ve eşsiz bir dizayn olması gerekir.Tesettürlü gelinlikler için bu seçimdeki titizlik daha önemlidir .Çünkü tesettürlü gelinliklerde daha bir sürü detay olacağından dolayı tümü bir ahenk içerisinde meydana gelmesine özen gösterilmelidir.

Yeni Sezon Tesettür Gelinlik Modellerinde Bizleri Hangi Trendler Bekliyor ?

Yeni sezona ilişkin tesettür gelinlik yeni sezon modelleri 2016 tasarımlarında daha bir sürü dantelli ve a kesim tasarımların stil olacağını bahsetmek isteriz. 2016 kapalı gelinlik yeni sezon modelleri içinde bununla birlikte değinen kabarık etekler, dökümlü modeller, üzerleri taş ve inci işlemeli modeller bununla birlikte dantel detaylarının sıksık kullanıldığı ve bunların bir ahenk içerisinde meydana geldiğini göreceksiniz. Elbet bununla birlikte sadeliği ve masumluğu yansıtan kapalı gelinlik modelleride yepyeni sezonun koleksiyonlarında inceleyebilirsiniz .

Tesettür Gelinliklerde Pelerin ve Yarasa Kol Modası

Yeni trendler içinde meydana gelen bir öbür gelinlik tasarımı ise yarasa kol tesettür gelinlik yeni sezon modelleri 2016 senesinde daha bir sürü göreceğiz.Bu model hem bir gelinliğe çeşitli bir gökyüzü katmakta hemde tesettüre uyumlu meydana geldiği için sık tercih edilen modeller içinde yer alacağa benziyor. Geçen sezonda meydana geldiği benzeri 2016 gelinlik sezonlarında da yeniden pelerinli tesettür gelinlik yeni sezon modelleri kapalı bayanların alternatif gelinlik tasarımları içinde bulunacağını da bununla birlikte belirtelim.

Gelinlik Modelinizi Siz Tasarlayabilirsiniz

Gelinlik tercihinizi yaparken sevdiğiniz minik detaylar arasından sizlere yakışan aksesuarları birlikte kullanabilirsiniz. Örneğin kabarık eteği, dantel işlemeli kumaşları ve türbanın üst kısmına upuzun düş tülden bir duvak ile bütünleştirdiğinizde süper bir görüntü meydana cıkacaktır.

Kısacası gelinlik yeni sezon modelleri üstünde gördüğünüz ve beğendiğiniz detayları tek bir gelinlik üstünde toplayabilirsiniz. Böylece dilediğiniz tesettür gelinlik modeline kavuşmuş olursunuz. Elbet bunu yaparken birbiri ile uyumlu aksesuarları seçmeniz ve uyumlu detaylardan oluşmasına dikkat etmenizi öneririz.

Tesettürlü Gelinliğinizi Uyumlu Duvak Modeliniz ile Taçlandırın

Tesettürlü gelin adaylarımıza nacizane minik bir teklifimiz olacak gelinliğinizi kesinlikle duvakla taçlandırın unutmayın ki duvaksız gelin olmaz. Duvak hem bir örf ve adetlerimizi mahaline getirmek yerine hemde gelinliği bir tüm şeklinde kullanmak yerine mühim detaylar içerisindedir . Eminiz ki 2016 tesettür gelinlik yeni sezon modelleri ile hayallerinizdeki benzeri bir düğün töreni gerçekleştirece ve müebbet sevinçli bir anı olarak düğün töreni gününüz hatrınızda kalacak.

Sizde 2016 senesi içerisinde düğün töreni yapmayı tasarılıyor ve gelinlik modelinizi hala seçmediyseniz sizin için derlediğimiz en dekoratif ve en yepyeni 2016 tesettür gelinlik yeni sezon modelleri galerimize göz atmanızı öneririz.

Random Posts

Bir cevap yazın