2016’da İklim Pardesü ve Kap Modelleri

Tesettür giyim pazarında önemli bir yere erişen 2016 yepyeni sezon İklim pardesü ve kap modellerini incelemeye karar verdik . Bu hafta sonuna gerçek habercisi olduğumuz kar yağışına hazırlıklı tek biçimde girmeliyiz . Bu yüzden sizler amaçlı en güzel 7İklim pardesüler ve kapları araştırdık .

Üretimini ve tasarımı tamamıyla kendisine ilişkin meydana gelen marka kadınların tesettür giyimde önce tercih ettiği markalar içerisindedir .

7 İklim Tesettür Mevsimlik Pardesüler

7iklim-pardesu-modelleri

Sadece kış olarak değil ince ama ateş gibi tutan kumaşlarıyla her süre tercih edebileceğiniz 7 abuhava pardesü yeni sezon modelleri mevsimlik pardesü seçimleri ile sizlerin rahatlığını sağlayacaktır .

İlk fotoğrafta kahve kara renklerin baz aldığı modelde ince kemer detayı faydalanılarak tek pardesü görünümünden daha çok tek giysi görünümü kazandırılmıştır . Bu yepyeni sezon bütün tasarımlarında benzer çalışmalardan yola çıkılmıştır .

İkinci ekoseli model ise değişik kapama faydalanılarak öbür kap modellerinden daha giyinmek isteyenler amaçlı en güzel misal modellerden biridir . Hardal ve yakıt yeşilin tek arada kullanıldığı bu model çağdaş çizgileri taşımaktadır .

7 İklim Kaşe Kap Modelleri

7-iklim-kase-kap
Vitrinde önce gördüğünüzde aklınızdan çıkmayacak model meydana gelen kara stress desenli bu İklim kap modeline anında elde etmek isteyeceğinize eminiz . Taraftan fermuar kullanılan kara ve haki renkleri tercih edilen bu modelde işçilik tarafından en mühim çalışmalar uygulanmıştır . Hem Tek aksesuar tarafından da zengin tek kap modelidir .

2016 Yepyeni Sezon Taşlı Pardesü Modelleri

iklim-tesettur-giyim-tasli-pardesuler
Pardesünün en güzel tasarımlarından biri ise abuhava pardesünün taş işlemeli modellerindendir . Yaka manşet ve patında kullanılan payetlerde taş işlemler tercih edilmiştir . Belindeki nesil detaylarında ise uç bölümünde payetler ilave ederek yapılmıştır . Çoğunlukla ince kumaşlar tercih edilen bu dekoratif pardesüler özel günlerde dahi kullanılabilir niteliktedir .

yeni-sezon-2016-iklim-pardesu

Bu çalışmalrınızı birden çok modelde uygulayan abuhava markası kadınların her isteğine yönelik değişik modeller tasarlamaktadır . İkinci model ise pelerin görünümlü pardesü modelidir . Şayet sizde minik omuzlara sahip iseniz pelerin yeni sezon modelleri tercih edebilirsiniz . Bu modellerde de süsten kaçmayıp işlemeler yeniden tercih edilmiştir .

Random Posts

Bir cevap yazın