3 Adımda Tesettür Giyim Stili

Sade ve Şık

Her kadın kendine özgü stili ile gözleri üstüne çeker ve her kadın kendi modasını oluşturur. Bazı kadınlar renkli ve sıra dışı bir tarz seçerken çoğu kadının tercihi ise sadelikten yanadır. Özellikle tesettürlü bayanlar genel olarak sadeliği tercih eder. Son zamanlarda da sadelik çoğu tarzın önüne geçmiştir. Tesettür giyimde şık stiller yakalamak şimdilerde çok kolay. Artık her mağazada tesettürlü bayanlara da hitap eden birçok parça bulmak mümkün. Yaz aylarına adım attığımız bu günlerde tesettür giyim için 3 stil önerisi verilebilir.

Spor-klasik-tesettur-giyim-kombinleri

Bunlardan ilki klasik giyim. Klasik giyim tarzı oluşturmak biraz daha zordur. Özellikle düğün gibi özel günlerde abiye seçimi her kadını zorladığı gibi tesettürlü kadınları da oldukça zorlamaktadır. Bu konuda en kolay olacak seçim siyah abiyeler ve kusurları belli etmeyecek elbiselerdir. Günlük hayatta sadeliğini korumak isteyen kadınların tercihi ise çoğu zaman spor tarzlardır. Basic bir pantolon ve tunik bunun üstesinden gelecek ve gün boyu konforu ve şıklığı koruyacaktır.

tesettur-giyimde-sik-kombinler

Kadınların en büyük yardımcıları aksesuarlar spor giyimin şıklık kısmını tamamlayacak en güzel ayrıntılardır. Ve son zamanların en büyük gözdesi olan bohem tarz tesettür stillerine de yansıdı. Rahatlığından vazgeçemeyen bayanların sıklıkla tercih ettiği bu bohem tarz, hem salaşlığıyla hem farklı havasıyla çoğu kadının tercih sebebi oluyor.

Her zaman giyimine kuşamına dikkat eden kadınların vazgeçilmezi olan bu üç stil daima başı çekecek gibi duruyor. Sadeliğin öne çıktığı her tarz son zamanlarda çok popüler.

Random Posts

Bir cevap yazın