5 Günde 5 Kilo Diyeti

5 günde 5 kilo vermenizi sağlayan bu diyet yine şok diyetlerden biri olarak karşımızda. Fakat şok diyetler arasında yer alan 5 günde 5 kilo diyeti her bünyeye uygun değildir. Bu yüzden yapmadan önce bu diyetlerin sizler için uygun olup olmadığını araştırmalısınız. 5 günde 5 kilo verdiren diyet, fazlasıyla zor ve bunu başarıp başaramayacağınız ise dediğimiz gibi bünyenizle alakalı. Yapmadan önce kesinlikle doktora danışmalısınız.

1.Gün

1. gün sadece haşlanmış patates yemelisiniz. Saba, öğle, akşam haşlanmış patates ile geçiştirmek zorundasınız.

2.Gün

2.gün ise haşlanmış patatesi geride bırakıyoruz ve haşlanmış sebzeye yöneliyoruz. Aklınıza gelecek her türlü sebzeyi tüketebilirsiniz. Yağsız olmak kaydı ile çiğ salata, haşlanmış sebze yemekleri…

3.Gün

3.gün ise artık et günü. Sebzeleri bit kenara bırakalım ve ete sarılalım. Haşlanmış, ızgara, yağsız et, ton balığı, tavuk gibi besinleri tüketebilirsiniz.

4. Gün

Bugün 4.gün ve meyve günü. Her türlü meyveyi yeme hakkınız var. Özellikle yaz mevsimine uygun meyveleri bu sıralara tüketebilirsiniz.

5. Gün

Sadece yumurta tüketeceğiniz 5.günde yumurtadan yapabileceğiniz her türlü yemek, salata birçok şeyi tüketebilirsiniz.

6. ve 7. Günler, 5 günde 5 kilo diyetinin dinlenme günleridir. 5 gün boyunca dinlenen midenizi 6.ve7.günlerde istediğiniz gibi yorabilirsiniz. 5 günde 5 kilo diyeti yapanlar, bu diyetin nasıl olumlu olacağını da kendileri göreceklerdir. 5 günde 5 kilo diyeti yorumları da onlara yol gösterecektir.

Random Posts

Bir cevap yazın