Bayramlık Tesettür Elbise Modelleri

Üç ayların gelmesiyle birlikte Ramazan- ı Şerif ve bayramın tatlı telaşı herkesi sarmaya başladı. Kısa bir süre sonra yazın tüm güzelliğine manevi bir güzellik kazandıracak olan Ramazan ve bayram kapımızı çalacak. Dostluklar, misafirlikler, uzun uzadıya süren iftar sohbetleri ve mübarek bayram günü. Koşturmacaların, el öpmelerin ve gezmelerin en hararetli şekilde olduğu güzel anılardan oluşur bayramlar. Her anı ve her ayrıntısıyla özeldir. Mutlaka aile yada eş dostla özel bir fotoğrafı olur herkesin. En önemli ayrıntıların başında ise arefe gecesi başucuna dizilen bayramlık elbiseler gelir.

Bayramlik-tesettur-elbise
Her yaştan herkesin heyecanla giyim kuşam aldığı özel günlerdir bayramlar. Her yaşa her zevke uyan rengarenk ve klasik kıyafetler vitrinleri süslemeye şimdiden başladı bile. Tesettürlü hanımların favorisi olan markaların bayramlık tesettür elbise seçimleri  yılın trendini üzerinde taşımak isteyenler için özel tasarlanmış. En çok elbiseler tercih ediliyor bayramlarda. Çok şık ve elit duruyor aile ziyaretleri için.

Senenin capcanlı renklerinden oluşan bayramlık tesettür elbiseler, haki, fuşya, saks, sarı, hardal, mercan, küf yeşili ve gül kurusu gibi pastel ve sıcak renklerden oluşuyor. Bayramın kendine has masumiyetine yakışır tarzda ekru tonlarda dantelli elbiseler seçilebilir. Küçük bir çanta ve renkli soft bir şal bir kuğu gibi asil ve zarif olabilmek için oldukça ideal bir seçim olacaktır.

Tüm tesettür mağazalarını tek sitede toplayan Ehl-i Tesettür ile en yeni bayramlık tesettür elbise modelleri arasından dilediğinizi seçebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Random Posts

Bir cevap yazın