Çıtçıtlı Şal Modelleri

Tesettür giyim tarzını benimseyen hanımların en büyük sorunlarından biri şal bağlama. Tesettüre yeni girmiş olan hanımlar ya da uzun süredir tesettürlü olmasına rağmen istediği gibi baş bağlayamayan hanımlar için oldukça pratik bir yöntem olan çıtçıtlı şal modelleri ile işiniz oldukça kolaylaşıyor. Hem başın iki yan bölümünde hem çene altında, hem de başın üst bölümlerine yakın olan iki tarafta da yer alan çıtçıtlar sayesinde, baş bağlamak sorun olmaktan çıkıyor.

Citcitli-renkli-sal-modelleri

Çıtçıtlı şal modellerini bağlamak için yapmanız gereken tek şey, elinizle şala şekil verip daha sonra çıtçıtlarından tutturmak. Bağlaması ve şekil verilmesi oldukça kolay olan çıtçıtlı şallar, model olarak da oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. İster düz renk, ister desenli, isterseniz de püsküllü olan şal modellerinin her birinde istediğiniz çıtçıtlı şalı bulabilirsiniz. Bu şalların abiye elbiseler üzerine uygun olanları da bulunuyor. Daha parlak ve kaygan kumaşlardan oluşan abiye şalları, bağlandıktan sonra bozulmaya en müsait şal modellerinden biri. Bu şallarda kullanılan çıtçıtlar, kayganlığı da engelleme özelliğine sahip.

citcitli-sal-modelleri

Son dönemlerde oldukça moda olan ve kullanım miktarı gün geçtikçe artan çıtçıtlı şal modelleri, işinizi kolaylaştırmanın yanı sıra şıklıkları ile de göz dolduruyor. Son yılların modası olan çiçek desenli şallar, çıtçıtlı şal modelleri arasında da öne çıkıyor. Hem günlük hem de şık davetlerde kullanabileceğiniz bu şallar sayesinde, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Random Posts

Bir cevap yazın