En Zarif Pierre Cardin Eşarplar Modelleri

Tarzıyla ve kalitesiyle fark yaratmayı seven, Türkiye’nin en sevilen markalarından Pierre Cardin, yeni koleksiyonlarını sergiledi. Hanımları yine şaşırtmayı başardı ve kalitesinden ödün vermeyen, ürettiği yeni sezon eşarp koleksiyonunu benzersiz markasına yakıştırdı.

Markanın çok seveni olduğu gibi Pierre Cardin Eşarp ürününe sahip olanların da sayıca az olduğunu biliyoruz. Dileriz bir gün hepimiz Pierre Cardin Yeni Sezon Eşarplarına sahip oluruz 🙂

Bu yazıyı hazırlamadan önce Pierre Cardin 2015 Eşarp modellerini inceleme fırsatımız oldu. Seçtiğimiz ürün kırmızı, siyah ve gri renklerinden oluşuyor. ‘Ben Buradayım’ diyen Pierre Cardin yazısını da zaten net bir şekilde görebiliyorsunuz. Oldukça şık ve zarif duran bu eşarbı manken üzerinde de görebilirsiniz. Gördüğünüzde bize hak vereceksiniz. Her bir eşarpta işçiliğini, hassasiyetini, kalitesini, ustalığını, sanatsallığını konuşturan bir yeni sezon eşarp koleksiyonu olmuş.

Her eşarp modelini incelediğinizde firmanın göstermiş olduğu hassasiyeti fark edebilirsiniz. Başta fiyatları çok yüksek karşıladık fakat inceleme fırsatı bulduğumuzda bayanların neden bu kadar sevdiğini daha iyi anladık. Zarif Moda olarak sizler için ufak bir galeri hazırladık. Diliyoruz bizim severek paylaşmış olduğumuz bu ürünleri beğenir ve bizimle aynı düşünceleri paylaşırsınız.

 

Random Posts

Bir cevap yazın