Ferace Dünyasındaki Yeni Modeller

Ferace kapalı bayanların dışarı çıkarken üzerlerine anında giyip çıktıkları elbisedir.

Dışarı çıkmadan öncesinde pardesü veya feracelerinizden bir tanesini alıp anında dışarı çıkabilirsiniz. Feraceler fazladan özel günlerde değilde fazladan gündelik kullanımda giyinebilecek elbiselerdir.

Osmanlıda da çarşaf giymeden üzerlerine feracelerini meydan bayanlar sokakta geziyorlardı. Feraceler uzunca kollu, kara ve yakasız halinde üretiliyor.

Aslında Feraceyi portatip giysi olarakta adlandırabiliriz. Anında askılıktan al giyin ve dışarı çık diyebiliriz.

Ilgisiz günlerde ev içerisinde de giyebileceğiniz feraceler her bütçeye uyumlu giysi yeni sezon modelleri yer almaktadır .

Hemen Türkiyenin en kocaman tesettür giyim deposuna sahip Zarifmoda İnternet sitesi Zarifmoda.com üzerinden satın alabilirsiniz. Ferace dünyasındaki bütün modeller en yakınınızda.alabilirsiniz.

Random Posts

 • Mezuniyet Gibi Özel Günlerde Ne Giyeceğine Karar Veremiyormusun ?

  Ne yazık ki eskiden sosyal kurumlara, okullara, tesettürlü girmemiz söz konusu dahi değildi, ancak çok şükür ki, artık tesettürlü okuyabilir, […]

 • Tesettür Yaz Kombinleri

  Tesettürlü kadınların yaz sezonlarında mümkün olduğunca dekoratif ve kalifiye kombinler yapabilmeleri yerine bazı noktaları iyi biliyor olmaları gerekiyor. Şayet ki […]

 • Tesettür Haşema Modelleri 2016

  Yaz gelirken, dolap boşaltmaca ve ihtiyaçları listeleme işlemleri başladıysa; mayoları yenilemenin de zamanı gelmiş demektir. Her yaz farklı mayolar satışa […]

 • Demet Akbağ’dan ilk paylaşım

  Geçen hafta eşi Zafer Çika’yı kaybeden Demet Akbağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda acısını paylaşan herkese teşekkür etti.

Bir cevap yazın