Gelin Ayakkabısı Deyip Geçmeyin

Gelin ayakkabıları ile ilgili serimizin ikinci kısmındayız 🙂

Gelin ayakkabısı deyip geçmeyin… Genelde küçük bir ayrıntı gibi gözükse de düğün gecenizde yüzünüzdeki mutlu gülücükleri doğrudan etkileyecektir.

Gelin ayakkabıları da en az gelinlik kadar önem taşır. Ayakkabı gelinliğin güzeliğini ve şıklığını tamamlar. Üstelik düğün günü başrolde olan gelinin rahatlığı açısından ayakkabıların ciddiye alınması gerekir.

Gelin ayakkabısını seçerken rahat olmasına, fazla yüksek topuklu olmamasına ve  terletmeyecek yumuşak bir deriden yapılmış olmasına dikkat etmek gerekiyor. Topuk konusunda karar verirken damat ile boy uyumunuzu düşünüp aranızda gösterebilirsiniz. Ayakların akşam saatlerine doğru şişeceğini unutmayıp ayakkabılarınızı çorapsız giymemenizi önerir ama çorapsız giyecekseniz de pudralamanızı tavsiye ederiz. Özel sipariş verip ayakkabınızı imal ettirecekseniz, ayakkabınızın gelinlik provasına yetişmesine dikkat edip ayakkabıda gelinlik kumaşını kullanabilirsiniz.

Serimizin bu ikinci yazısında Zarif Moda olarak sizler için farklı ürünler listeledik. Umarız seçiminizde yardımcı olur 🙂

 

Random Posts

Bir cevap yazın