Harika Bindallı Modellerini İnceleyelim

Bindallı yeni sezon modelleri 2016 düğün töreni sezonlarında orijinal motifleri ve geleneksel tasarımları ile karşımıza çıkmakta.Her gelin adayının kınasında giymesi gerekli olan ve geleneksel adetlerimizi yansıtan bindallı yeni sezon modelleri tesettürlü hanımlar için de zengin alternatifleri şuanki meydana geldiğini söyleyebiliriz. Bununla Beraber zevkinize yönelik bir model seçip bunu dekoratif bir başörtü tasarımı ile kullanabilirsiniz.

Gelin hep beraber 2016 tesettür bindallı yeni sezon modelleri seçeneklerine göz atalım.

Etnik ve Geleneksel Bindallı Yeni Sezon Modelleri 2016 Senesinde da En Bir Sürü Tercih Edilenler Arasında

Bindallı yeni sezon modelleri 2016 tasarımları yeniden etnik desenlerden ve Osmanlı motiflerinden meydana geliyor . Nihai dönemin trendi duruma gelen ve bir bir sürü tesettür giyim parçalarında kullanılan Osmanlı motifleri bindallı modellerinde de ön tasarıda koltuk almakta.Doğrusunu ifade etmek gerekirse Osmanlı motifleri tesettürlü bindallı modellerine bir sürü yakışmaktadır.

İslami Kına Gecelerinde Hint Tarzı Bindallı Furyası Bu seçeneklerin yanında şayet klasikleşmiş motiflerden sıkıldıyasanız yepyeni stil meydana gelen ve Geçen sezon özellikle seçkin kesim tarafından kullanılan hint tarzı bindallı yeni sezon modelleri 2016 senesinde sizleri bekliyor olacak. Özellikle hint kültürünü seviyorsanız ve bunu kına gecenize yansıtmak istiyorsanız hint modelli bindallı kıyafetleri arasında bedeninize uyumlu olanı seçebilirsiniz.

2016 Bindallı Yeni Sezon Modelleri Arasında Stil Renkler Neler Olacak ?

Altın rengi işlemeler, şifonlar ve tül ayrıntıları ile kına gecenize ayrı bir gökyüzü katacak bindallı yeni sezon modelleri 2016 sezonlarında zengin renk alternatifleri sizleri bekliyor olacak.Bindallılarda kullanılan stil renkler arasında fuşyalar, gül kurusu tonları, zümrüt yeşili, kırmızı, mor ve elbette yepyeni sezonun trend rengi bordoları görmekteyiz.

Tesettür Bindallı Modelini Seçerken Uyarı Etmeniz Gerekenler

Bindallı modelinizi seçerken nihai derece dikkatli davranmanız gerekir. Zira kına gecenizde güzel olmayan bir model ile misafirlerinizin karşısına çıkabilirsiniz.Bindallı ile kullanılması gerekli olan bir bir sürü aksesuar olduğundan bunların birbiriyle uyumlu meydana gelmesine uyarı etmeniz gerekir.

Örneğin başörtü modeliniz ile kemeriniz veya ayakkabınız ahenk içerisinde olmalı.Tesettür giyim piyasasının gelişmesiyle artık bu aksesuarları ve kına kıyafetlerini birlikte barındıran setler piyasada bulunmakta.İsterseniz sizde bu setlerden seçiminizi yapabilirsiniz, böylece acaba uyumlu giyindim mi sorusunu sorma gereği duymamış olursunuz.

Muhafazakar giyim bloğu meydana gelen Tesettür Giyim Kabini bindallı yeni sezon modelleri 2016 tasarımlarını sizler için araştırıp derledi. Yeni Sezon Modelleri yakından incelemek isterseniz galerimize göz atabilirsiniz.

Random Posts

Bir cevap yazın