Hotiç Ayakkabı ve Çanta Modellerini İnceledik

Bugün size 2016 modasından bayan hotiç ayakkabı ve çanta modellerini sergileyeceğiz . Hotiç ayakkabılar ve Hotiç çantaları modanın etkisi altında gelişmiş en stil tasarımlardandır . Hotiç markası 1938 senesinde oluşturulmuş olup kadın, erkek farketmeksizin bütün alanlarda müşterilerin isteklerini memnuniyet ile karşılamıştır .

hotic-magazalari-1

Hotiç daha sonradan Yaya By Hotiç aşağı markasını oluşturarak daha kapsamlı kitleye daha kapsamlı hayat alanlarına nitelik katmıştır . Bayan Hotiç ayakkabı yeni sezon modelleri 2016 yepyeni sezonda ise en güzel tasarımlar ile birleşmiştir .

Yılan Derisi Bot Ayakkabıları

yilan-derisi-hotic-bot-ve-canta

Hotiç 2016 sezonlarında açılışını yılan derisi tasarımıyla inşa etti . Yılan derisini altın tonlarında faydalanarak pekçok modelinde tasarımlarına taraf vermiştir . Hem Bir Hotiç bot modellerinde hem bir de hotiç stiletto ayakkabı modellerinde yılan derisini kullanmaktan çekinmemiştir . Hanımları bir o civarı çok düşünen marka kombin yaparken zorlanmamış tarafından bu ayakkabılarla ikili birlik olacak biçimde pekçok deri çanta ve cüzdan modelini de bayanlara sunmuştur .

Mavi Deriler İle Mavilikleri Ayaklarınız Da Hissedin…

2016-hotic-canta-ve-ayakkabi

70’leri ayakkabılarda yaşatmaya hüküm verici Hotiç yepyeni sezonda rengarenk deri yeni sezon modelleri ile bütün bayanları şaşırtacak . Hakikat deri ve naturel malzemeler kullanan Hotiç markası bütün tasarımlarında ki kaliteyi gözler önüne sermiştir .

Leopar Desenli Topuklu Ayakkabı Modelleri

hotic-2016-bayan-ayakkabi-canta-cuzdan-ve-bileklik-modelleri

Leopar desenleri deri ayrıntılara yansıtan Hotiç; topuklu ayakkabı , çanta , cüzdan ve bileklik modellerine dekoratif bir gökyüzü katmıştır . 2016 modellerinde kullanılan leopar desenler yepyeni sezon bütün kadınların gözdesi olacaktır . Daha pek aksesuarda leopar teferruatlar faydalanılarak leopar tarzını sevenlere birden çok ürün seçim etme talihi da vermiştir .

Taba Ayakkabı Tercihleriniz Kış Modasının En Güzel Parçaları Olacaktır .

yeni-sezon-bayan-hotic-canta-ve-ayakkabilari

Taba renkte seçim edeceğiniz kovboy çizmeleriniz ile püsküllü çantanız Hotiç mağazalarında sizleri beklemektedir . Püskül aksesuarları bu kez çanta çevresinde kullanmak mahaline çantaların saplarına ilave ederek yepyeni bir stil oluşturulmaya başlanmıştır . Süet taba ayakkabı tasarımlarında kullanılan gümüş rengi metal aksesuarlar daha özgürlükçü bir duruş sergiletmiştir .

Birbirinden güzel deri sırt çanta yeni sezon modelleri raflarda…

hotic-sirt-cantalari

Sırt çantasız çıkamayanlara en güzel yeni sezon modelleri tasarlayan Hotiç tekrardan bir numara diyebiliriz . Kara deri sırt çantaları hem bir talep ettiğimiz kapsamlı yapılarıyla rahatça her şeyimizin yanı başımızda olmasını sağlarken hem bir de dekoratif duruşu ile modanın en güzel parçalarından bir tanesini üzerimizde taşımamıza ne sebeple olur .

Ferminen Tarzdan Kaçamayanlara…

bayan-2016-hotic-ayakkabi-modelleri

Feminen odak noktası durumda olan kadınlara Hotiç en güzel ayakkabıları tasarlamıştır . Bu ayakkabı modellerini hem bir kumaş pantolon hem bir de Jean pantolon yeni sezon modelleri ile kombin yapabilirsiniz .

2016’nın Katalog Çekimleri

Son olarak siz kımetli takipçilerimize 2016 Hotiç katalog çekimlerinden içerisinde çanta ve ayakkabı yeni sezon modelleri durumda olan birbirinden dekoratif 5 görüntü paylaşmak istedik .

1 ben ) Deri çanta , ayakkabı ve bileklik uyumu

hotic-2016-katalogu-ayakkabi-ve-canta

2 ben ) Ayakkabılar efsane duruyor

hoticin-yeni-katalog-cekimleri

3 ben Dekoratif kahverengi çanta ve ayakkabı kombini . Arka tasarıda harika .

kahverengi-canta-ve-ayakkabi-kombin-katalog-cekimi

4 ben ) Katalogdan en beğendim fotoğraf .

en-begendigimiz-katalog-resmi

5 ben ) Ben burdayım diyen kırmızı çanta modeli

2016-katalogundan-kirmizi-hotic-canta-modeli

Hotiç 2016 bayan: ayakkabı yeni sezon modelleri ve çanta yeni sezon modelleri ile en dekoratif kombinlerinizi oluşturabilir . Kış Mevsiminde en zarafetli kadınların biri olabilirsiniz

Random Posts

Bir cevap yazın