Oturaklı Bayanların Tercihi, Inayah

Havaların ısınmasıyla birlikte herkes kendini sokaklara atmaya başladı. Kimisine tatil, kimisine gezmek için güzel bir zaman dilimi içerisindeyiz. Tabi bu zamanlar düğün, balo, mezuniyet, nişan gibi özel günleri de beraberinde getirdi. Klasik çizgilerden sıkılmış, ne giyeceği konusunda fikir arayanlar için güzel bir haberimiz var.

Inayah, yurtdışı bazlı büyük bir tesettür giyim markasıdır. Dünya’nın dört bir yanında ürünlerini sergilemekte ve markanın sevenleriyle buluşturmaktadır. Ülkemizde çok tüketilmeyen bir marka olmasına rağmen, Tesettürde Modayı takip eden birçok zarif bayanın favorisidir.

Düğünlerde, özel günlerde, balo ve mezuniyetlerde herkes şıklığını konuşturmak ister. Bu konuda Inayah sizler için güzel kombin önerileri hazırladı. Elbise, ayakkabı, aksesuar bütünlüğünü her çalışmasında göstermeyi başarmış ve Inayah Collection altında sergilemiş. Biz de Inayah’ın hazırladığı bu seriyi inceledik ve en zarif kombinleri sizlerle paylaşmak istedik. Dileriz güzel fikirler edinirsiniz.

Not: Inayah Collection‘u severseniz, bunu haberimizi paylaşarak gösterin. Kim bilir, belki bir gün ayağınıza kadar getiririz 🙂

 

Random Posts

Bir cevap yazın