Ramazan’ı Dışarıda Yaşamak İsteyenlere..

Mübarek 11 ayın sultanı Ramazan’a nihayet kavuştuk. Dinimizin güzellikleri ve bereketiyle daha da bütünleşme fırsatı bulduğumuz bu zaman diliminde dileriz tüm müslümanlar Ramazan ayını en güzel şekilde değerlendirir.

Ramazan ayının bu sıcak günlere denk gelmesiyle, insanlar evlerinden başka yerlerde daha çok vakit geçirme imkanına sahip oluyor. Güzel camiilerimizin çevresinde, parklarda, yeşil alanlarda sevdiklerimizle birlikte iftarı bekliyoruz. Belediyeler ve Ramazanı bir fırsat bilenler sundukları imkanlarla hem dinimizi, hem de kültürümüzü daha güzel bir şekilde yaşamamıza yardımcı olan çadır ve alanlarda hizmet veriyorlar. Mümkün olduğunda sahur vaktine kadar dışarıda oluyoruz.

Ramazan’da dikkat etmemiz gereken, giydiklerimizin bizi serin tutması ve bunaltmamasıdır. Susuz ve güneşe maruz kalmakla birlikte kıyafetlerinizden dolayı perişan olmanızı istemeyiz.

Zarif Moda olarak sizler için bir galeri hazırladık. İftar öncesi ve sonrası vakit geçirirken size hem şıklık katacak, hem de rahatlık sağlayacak tesettür kombinlerini inceleyin.

 

Random Posts

 • Yaz Mevsiminin Tesettür Kombinler

  Bahar her yerde tüm güzelliği ile ışıldamaya devam ederken yaz da kapımızı çalmak üzere. Dolaplarımızı yavaştan düzenlemeli ve yeni kombinlere […]

 • Ebru Şallı: Yakında evlilik var

  Tekrardan nikah masasına oturmaya hazırlanan Ebru Şallı, önceki gün Eskişehir’deki bir etkinlikte üçüncü kez anne olmak istediğinin sinyalini verdi.

 • Buse Varol’dan duygusal paylaşım

  Oyuncu Buse Varol, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu.

 • Duygulandıran Aşk Şiirleri

  Bir cümlenin içinde “şiir” kelimesinin geçmesi bile insanı düşündürmeye ve duygulandırmaya yetiyor. Herkes şiir okuyup, şiir yazamaz. Şiir duygu işidir. […]

Bir cevap yazın