Ramazan’ı Dışarıda Yaşamak İsteyenlere..

Mübarek 11 ayın sultanı Ramazan’a nihayet kavuştuk. Dinimizin güzellikleri ve bereketiyle daha da bütünleşme fırsatı bulduğumuz bu zaman diliminde dileriz tüm müslümanlar Ramazan ayını en güzel şekilde değerlendirir.

Ramazan ayının bu sıcak günlere denk gelmesiyle, insanlar evlerinden başka yerlerde daha çok vakit geçirme imkanına sahip oluyor. Güzel camiilerimizin çevresinde, parklarda, yeşil alanlarda sevdiklerimizle birlikte iftarı bekliyoruz. Belediyeler ve Ramazanı bir fırsat bilenler sundukları imkanlarla hem dinimizi, hem de kültürümüzü daha güzel bir şekilde yaşamamıza yardımcı olan çadır ve alanlarda hizmet veriyorlar. Mümkün olduğunda sahur vaktine kadar dışarıda oluyoruz.

Ramazan’da dikkat etmemiz gereken, giydiklerimizin bizi serin tutması ve bunaltmamasıdır. Susuz ve güneşe maruz kalmakla birlikte kıyafetlerinizden dolayı perişan olmanızı istemeyiz.

Zarif Moda olarak sizler için bir galeri hazırladık. İftar öncesi ve sonrası vakit geçirirken size hem şıklık katacak, hem de rahatlık sağlayacak tesettür kombinlerini inceleyin.

 

Random Posts

Bir cevap yazın