Sally Hansen ile El Bakımı

Erkek arkadaşımla 3 yıldır birlikteyiz. Birlikte olmaya başladıktan kısa bir süre sonra bana bir itirafta bulunup demişti ki; “seni ilk gördüğümde ellerinin güzelliğinden o kadar etkilendim ki, yüzüne doğru dürüst bakmadım bile”. Üzüleyim mi sevineyim mi bilemediğim bu itiraf, el bakımını hayatımın merkezine koymama neden oldu. O da üç yıl boyunca ellerimi hiç bırakmadı.

El bakımı deyip geçmemek lazım tabi, öyle çok detayı var ki aslında. Özellikle de benim gibi güzellik salonlarında manikür ve pedikür yaptırmaktan çekiniyorsanız başlı başına bir uğraş haline gelebiliyor. Bu konuda en büyük yardımcım Sally Hansen’in tırnak bakım ürünleri. Tırnak etlerinde kesmeye gerek bırakmadan manikür etkisi yaratan dermokozmetik özelliğe sahip tırnak eti bakım ve nemlendirici ürünleri el bakımımı büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Haftada bir tırnak etlerime uyguladığımda hem yeni manikür yapılmış gibi bir etki sağlarken hem de tırnaklarımın daha kolay ve sağlıklı uzamasını da sağlıyor. Bakımlı eller dendiğinde oje de önemli bir yer tutuyor elbette. Oje kullanımı ise bambaşka bir uğraş gerektiriyor. Kaliteli bir marka kullanılmadığında tırnakların sararmasına neden olabildiği için oje seçimimde de Sally Hansen ilk tercihim. Her ne kadar ojeleri son derece kaliteli olsa da ojeyi sürmeden önce astar kat uygulamayı asla ihmal etmiyorum. Astar kullanımı hem ojenin daha uzun ömürlü olmasını hem de rengin daha güzel görünmesini sağlıyor. Hep sorun olan ojenin kuruma süresini de oje kurutucu ile azaltıyorum.

Ojeyi sürdükten yaklaşık 2 dakika sonra kurumasını sağlayan kurutucu öyle büyük bir kolaylık ki; el bakımına ayırdığım sürenin oldukça kısalmasını sağlıyor. Diğer kozmetik malzemelerim gibi tüm bu ürünleri de http://www.dermokolik.com/?B=Marka sitesinden sipariş etmeyi tercih ediyorum. Çünkü hem iş tempom çok yoğun, hem erkek arkadaşımla zaman geçirmek istiyorum hem de ellerimin her zaman güzel görünmesi için uğraşırken alışverişe pek zamanım kalmıyor. Dermokolik bana güvenli ve hızlı alışveriş imkanı sağlıyor.

Erkek arkadaşımın aklını başından alan ellerimin güzelliğine ne kadar önem verdiğimi anlatabilmişimdir umarım. Sally Hansen kullanmaya başlayalı henüz çok geçmemesine rağmen kısa zamanda çözüm üretebilmiştim. Erkek arkadaşımla 3 yılımızı doldururken ben de artık güzel ellerime yakışır bir tek taş ile evlenme teklifi beklemeye başladım.

Random Posts

Bir cevap yazın