Siyah Diş Tozu Özellikleri

Günlük olarak yediğimiz ve içtiğimiz hemen her şey dişlerimizde sararma olmasına ve lekelenmelere neden olabilmektedir. Özellikle yoğun bir şekilde tüketilen çay ve kahve bilinen en büyük diş düşmanıdır diyebiliriz. Kahvenin içerisinde yer alan kafein dişlerin arasındaki boşluklarda sararmalara neden olabilmektedir. Bu sararmalar siyah diş tozu kullanılmadığı takdirde kalıcı hale gelebilmektedir. Aslında bu noktada dikkatinizi çekecek en önemli şey düzenli diş bakımıdır.

Düzenli bir şekilde yapılan diş bakımları dişlerde hiç bir zaman kalıcı bir sarılık bırakmamakta ve doğal bir görünüme her zaman sahip olabilmenize olanak tanımaktadır. Zaten black powder kullanmaya karar verdiğiniz zaman düzenli olarak her gün kullanım yapacağınız için istanbul escort dişlerinizi fırçalama alışkanlığını da kazanmış olacaksınız. Tabi bununla birlikte günlük hayatta yedikleriniz ve içtiklerinize sizin de biraz dikkat etmeniz gerekmektedir.

Örneğin sık sık çay ve kahve tüketmek yerine hem sağlığa da faydalı olan bitki çaylarını tüketebilirsiniz. Bu sayede hem dişlerinizi de daha fazla koruma altına almış olacaksınız hem de sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Ama illa ki çay ve ya kahve tüketimi gerçekleştirme ihtiyacı hissediyor ve bunları tüketmeyi çok seviyorsanız her tüketim sonrasında şekersiz sakız çiğnenmesi uzmanlar tarafından gene tavsiye edilmektedir.

Çay ve kahve ile birlikte alkol alımı da dişlerin sararmasına neden olur çünkü alkol içerisinde asidik bir yapı bulunmaktadır ve bunlar da dişlerde ciddi anlamda sararmaya neden olabilmektedir. Tüm bu seçenekler siz de genel olarak mevcut ise o halde black powder kullanımı bölümüne geçmeniz gerekmektedir. Zaten satın aldıktan sonra kendinize ayıracağınız sadece bir 5 dakikalık bölüm olacaktır. Her gün sabah ve akşam 5 dakikanızı kendinize ayırarak sağlıklı dişlere sahip olmanız olasıdır.

Sabah ve akşam kullanım yapacaksınız. Her bir kutu içerisinde 30 adet kapsül bulunmaktadır ve sabah akşam kullanılacağından dolayı 15 günlük kullanım içermektedir. Sabah ve akşam birer black powder diş tozu kapsül içerisinde bulunan aktif karbonu diş fırçasının üzerine boşaltıp devamında dişlerinizi yukarıdan aşağıya ve sağa sola dairesel hareketler ile çok fazla bastırmadan 2 dakika boyunca fırçalamanız gerekmektedir. Tabi bu işlemden önce ağzınızı çalkalamanız önerilir.

Sonrasında gene ağzınızı çalkalayıp normal bir diş macunu ile dişlerinizi fırçalamanız gerekmektedir. Yapacağınız sadece bu kadar ve bunu sabah ve akşam tekrar ederek bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz ve bunun bir hayal olmadığını kendiniz gözlemleyebilirsiniz. Üstelik kampanyalı satış rakamları ile en uygun fiyata satın alma imkanına da sahip olabilirsiniz.

Random Posts

 • En Rahat Tesettür Hamile Elbiseleri

  Hamilelik elbiseleri genel olarak bayanların çözüm üretmekte zorlandıkları bir konudur ancak söz konusu tesettürlü hamile bayanlar olunca bu durum biraz […]

 • Hadise: Kendini sev

  Hadise, sosyal medya hesabından makyajsız fotoğrafını paylaştı.

 • Tesettür’de Eşofman Ve Spor

  Spor yaparken kullandığımız ve seçtiğimiz kıyafetler, sporun sürdürülebilirliği için oldukça önemli. Zira sürekli hareket halindeyken bizi kısıtlayan, hareket alanımızı daraltan […]

 • İş Hayatı Stil Gerektirir!

  Moda kavramının kişiye özel olduğunu en çok gördüğümüz ortam ‘iş yerleridir.’

Bir cevap yazın