Tesettür Abiyeler İçin Ayakkabı Seçimi

Ayakkabı seçerken dikkat edeceğiniz kriter, kıyafetiniz olur. Söz konusu olan kıyafet abiye modeli olduğu zaman, ayakkabı seçmek bir hayli zor olur. Hem abiyeyi gölgeye düşürmeyecek hem de tarzı ile fark oluşturarak bir ürüne yönelmeniz gerekir. Abiye ayakkabı ikilisinde renk uyumu büyük önem taşır.

pudra-pembesi-bağcıklı-topuklu-ayakkabı-2014-2015
Mavi taşlı abiye ayakkabı ile tarzınızı sergileyin

Bu tür ürünleri genel olarak yaz mevsiminde değerlendirmenizde yarara vardır. Yaz düğünleri, nişan ve davetleri bu ürünlerin kullanımı için çok ideal olan yerlerdir. Abiye ayakkabı modelleri içinde parlaklığı ve canlılığı ile bu modeller, diğerlerini bir adım geride bırakır.

Önü kapalı siyah yüksek topular

Çok trend olan bu ayakkabı modeli, tesettürlü bayanların rahat bir şekilde tercih edebileceği ürünler arasındadır. Önü kapalı olan ayakkabı modelleri, tesettürlü hanımların ilk tercihleri arasındadır. Renkleri nedeni ile bu modeller, sonbahar ve kış mevsimine hitap eder. Fakat siyah hastası olan bayanlar, bu modelleri her daim tercih eder.

Deri-tesettür-bayan-ayakkabı-modeli
Açık renkler

Abiye ile kullanılacak olması nedeni ile genel olarak topuklu modeller öne çıkar. Lakin her tesettürlü bayanın topuklu ayakkabı giymediği bilinir. Bu sebep ile modeller bağlamında, hanımlar kendi zevklerine göre topuksuz olanları kullanabilir. Yaz ve bahar aylarında bu modellerin kullanımı hayli yaygın olur. Çünkü yaz aylarında tesettür abiyeler için ayakkabı seçiminde, en ideal olan renkler, açık renkli olanlardır.

 

Random Posts

Bir cevap yazın