Tesettür Eşofman Modelleri

Tesettür Eşofman Modelleri

2016 yılı tesettür eşofman modelleri nasıldır? Bu soruya cevap verebilmek için öncelikle türbanlı bir bayan ortalama ne tür bir eşofman giyerse rahat eder sorusuna cevap verelim. Özellikle yaz mevsimlerinde tesettürlü bayanların daha fazla terlememeleri adına daha ince ama içi göstermeyen kumaşlar ve bedeni sıkmayan, bol modeller tercih etmeleri daha doğru olacaktır.

tesettur-esofman

Bu sene en çok moda olan uzun eşofman üstleri kullanarak hem daha rahat hareket edebilecek hem de eşofmanınıza daha şık bir görüntü verebileceksiniz. Her sene ve her tür giyimde olduğu gibi eşofmanlarda da renk çokluğu ve model farklılığı seçme işlemini zorlaştırırken, aradığınızı bulabilme olasılığını artırmaktadır.

tesettur-esofman-modeli

Ancak tesettürlü bayanların vazgeçmemesi gereken uzun üstlü eşofman modelleri rahat edebilme adına çok önemlidir. Bu modellerin hem sade, hem baskılı ve çizgili hem de her yaşa ve zevke uygun çeşitleri mevcuttur. Eşofman modellerini daha da şıklaştırma adına bu sene, modacılar dantel, işleme, desen vb. gibi eklemeler kullanmışlar. Eşofmanlardaki bu çeşitlilik size eşofmanınıza uygun eşarbı kolayca bulma lüksü de tanımaktadır.

tesettur-esofman-modelleri

Bu sene çokça rastlanılan bir diğer durum ise iki renkli eşofman modelleridir. Ayrıca tesettürlü hamile bayanlarda unutulmuş değil. Bu sene hamile bayanlara uygun hem şıklık hem renk hem de rahatlık göz önünde bulundurularak birçok farklı model üretilmiş.

Random Posts

Bir cevap yazın