Tesettür Giyimde En İyi 7 Markayı Araştırdık

Tesettür Giyimde En İyi 7 Markayı Araştırdık

Tesettürlü bayanların alışveriş yapabileceği kaliteli markalar vardır. Tabi ki her markanın kendi çizgisi ve o çizgide üretimleri vardır. Ülkemizde çok sayıda bayanın tesettürlü bir şekilde giyinmesi nedeni ile markaların sayısında çoğalma vardır. İşte öne çıkan tesettür markaları şunlardır;

Alvina

1996 yılından bu yana ülkemizde hizmet veren, şık ürünleri ile öne çıkan bir markadır. Her yıl yenilenen ve göz dolduran koleksiyonları ile hizmet sunar. Ülke genelinde mağazaları ve internet satış noktası vardır. bordo-renkli-alvina-tesettur-elbise-modeli Aker

Normal şartlarda bir eşarp markası olarak piyasaya çıkmış, ve kısa sürede büyük ilgi toplamış markadır. Günümüzde çapını genişleterek, farklı ürünlerin satışını da yapar.

Pınar şems

Bir tasarımcının markalaştırmış olduğu bir addır. Tesettürlü bayanların ilgi gösterdiği ürünler üretir. Özellikle abiye modelleri, görülmeye değerdir.

pinar-sems-papatya-mint-tesettur-abiye

Nihan

Sezonu en trend ürünleri çıkarmayı başaran marka, geniş renk anlayışı ile bilinir. Sıra dışı ve klasiklerden uzak ürünleri bu markada bulmak mümkündür.

Armine

Yeni sezonlara yeni ürünler ile giriş yapan en iyi tesettür markaları arasındadır. Yıllardır piyasada hüküm sürer. Kap ve eşarp modellerinde herkesin beğenisini alan ürünler çıkarır.

armine-pembe-uzun-tesettur-elbise

Tuğba Venn

Sade ürünler çizgisinde ilerler. Hem çok sayıda mağazası hem de internet satışları ile piyasada yer alır.

Kayra

Farklı alanlarda görülen marka, hem ülke içinde hem de dışında sevilen tesettür markası olarak bilinir.

Random Posts

Bir cevap yazın