Tesettür Giyimde Uzun Hırkaları Denedinizmi ?

Kış geldi geliyor , havalar soğumaya başladı . Ifade Edilecek en iyi birşey , mevsime yönelik güzel kombinler ile mevsime selam demektir . Uzunca hırkalar da bu kombinlerin dayanılmaz parçaları oluveriyor . Uzunca hırkalar tesettürlü ve açık alana gelen kadınların en kocaman kurtarıcıları olurken bu hırkalar triko , süet , deri ve denim parçalardan alana gelen yeni sezon modelleri ile siz hırka severlerin karşısına çıkıyor .

2015 işte 2016 sonbahar koleksiyonlarında bulunan uzunca hırkalar bu sezon zikzak , etnik desen ve ekose desen ile çeşitli tarzlarıyla sizlerin beğenisini kazanarak dolaplarınızı eklenecek benzeri yaşanıyor . Sizler de sezonun uzunca hırkalarından almayı düşünüyorsanız öncelikli olarak yazımızı okuyun ve bu sezona ilişkin parçalardan gar dolabınıza eklerken uzunca hırkalar ile güzel kombinler oluşturmanın zevkine varın .

Davetlerde Kullanabileceğiniz Uzunca Hırka Kombinleri

uzun-hirka-modelleri-15
Sizlerin özel davetlerde dahi kendinize özel ve dekoratif hissetmenizi temin edecek triko hırkalar bu sezon sizin tek yıldız benzeri parlamanızı temin edecek . Davetlerde kullanabileceğiniz uzunca hırka kombinleri oluştururken uyarı etmeniz gerekli olan en mühim puan gerçek parçaları tek araya getirmek ve uygulamaktır . Seçtiğiniz aksesuarlar sizlerin bu davette imaj ulaşmanızı sağlarken tarzınızı yansıtmanızda da en gösterişli yöntemlerden olacaktır .

İş Toplantıları İçin Uzunca Hırka Kombinleri

yere-kadar-uzun-hirka-1
İş kadınları her ne civarı iş kolik gözükseler de dekoratif ve elegan tek görünüme elde etmek amaçlı tek sürü gayret gösterirler . İş ve özel hayatlarında belli bir süre despot tarzını benimseyen iş kadınları iş toplantıları amaçlı uzunca hırka kombinleri yaparak da çok dekoratif tek imaj elde edebilirler . Katı ve elegan tek stil yaratmak amaçlı seçim edeceğiniz parçalar sezonun tonlarından oluşmalı ve sizi yansıtan parçalar olmalıdır .
Hafta Sonu İçin Uzunca Hırka Kombinleri

uzun-hirka-modelleri-11
İş ve davetler derken işte en keyif aldığınız güne başka bir deyişle tatil gününe , hafta sonuna geldik . Bu Sabah sizler de salaş tek stil yaratarak en huzurlu kombini gerçekleştirmek istiyorsanız hafta sonu amaçlı uzunca hırka kombinlere başvurabilir ve uzunca salaş hırkalar ile sıcacık ve huzurlu tek hafta sonu geçirebilirsiniz . Trençkot ve spor ayakkabılarınız ile kullanabileceğiniz uzunca salaş hırkanız sizi soğuktan savunurken bununla birlikte huzurlu ve stil tek imaj elde etmenizi olanağı sağlar . Bu sezon uzunca hırkalar ile sizler de bolca kombinler oluşturabilirsiniz . Her ortama yakışan tasarımlar ile tarzınızı yansıtabilirsiniz .

uzun-hirka-modelleri-39

Random Posts

Bir cevap yazın