Tesettür Haşema Modelleri 2016

Yaz gelirken, dolap boşaltmaca ve ihtiyaçları listeleme işlemleri başladıysa; mayoları yenilemenin de zamanı gelmiş demektir. Her yaz farklı mayolar satışa sunuluyor ve seçim yapmak ta zorlaşabiliyor. Tesettür giyim tarzını benimseyen hanımların, kendileri için uygun olan yerlerde giyebilecekleri çok güzel tesettür haşema üretiliyor. Bu kulvarda işinin uzmanı markalarca tesettür giyime özel ve farklı tasarımlarla yaz capcanlı geliyor.

0030584_adasea-0013-marine-tesettur-mayo
Öncelerde maalesef ki tesettüre uyum sağlayabilecek mayolar bulunmuyordu. Islanınca yapışıp vücut hatlarını ortaya çıkarmayan ve özel dikim mayolara ihtiyaç duyuluyordu. Tesettür giyim bir çığır açtıktan sonra, diğer önemli konu olan mayo üretimi de hız kazandı.Her bayanın vücut tipine uyum sağlayabilecek ve kullanımı rahat, yüzme esnasında herhangi bir risk oluşturmayan tesettür haşema modelleri ilgilenenlere sunuluyor. Son derece şık ve rahat olan modellerde esnek yapı ön planda tutuluyor.

Tesettur-mayo-2016
2016 tesettür haşema modelleri arasında en favori olanlar kuşkusuz jile model yada yelekli model olanlardır. Bu tür mayolar içine dalgıç kıyafeti tasarlanıyor. Üzerine fermuarla bir mayo yelek yada jile uygulanarak sınırsız bir kullanım rahatlığı sağlanmış oluyor. Özel dikim yapılabileceği gibi çok sayıda marka tarafından satışa sunulan, renkli ve çeşitli kesimlere sahip mayolar da alınabilir. Hem tesettüre uyum sağlayan hem de yüzme keyfinden mahrum kalmamayı sağlayan tesettür mayolar bu yıl da deniz hayali kuranların yüzünü güldüreceğe benziyor.

Random Posts

Bir cevap yazın