Tesettür Nişan Elbiseleri

Tesettür giyim tarzını benimseyen hanımlar, kendi nişanlarında, bir düğünde ya da davete ne giyecekleri konusunda birçok seçeneğe sahipler. Tesettür modasının her geçen gün yenilenmesinin de bunda etkisi oldukça büyük. Her geçen gün çeşitlenen tesettür giyim dünyasında, tesettürlü nişan elbiseleri de oldukça geniş bir yelpazeden oluşuyor. Biz de sizler için tesettür modasında trend olan ve yılın en çok tercih edilen nişan elbiselerini sizler için paylaşıyoruz.

tesettur-nisan (1)

Son yıllarda tesettür giyimin vazgeçilmez parçalarından biri olan volanlı etekler, tesettür nişan elbisesi modelleri üzerinde de kendini gösteriyor. Nişan elbiselerinde kullanılan volanlı etekler, genellikle tafta ya da saten kumaşlardan oluşuyor. Etek kısımları uçuş uçuş olan bu elbiselerde dengeyi sağlamak için üst beden bölümü vücuda oturan kalıplarda hazırlanıyor. Bu şekilde beli ortaya çıkaran elbiseler, tesettürlü hanımların nişanlarında en çok tercih ettiği modeller arasında yerini alıyor. Bunun yanı sıra trend olan bir diğer nişan elbisesi modeli de şifon detaylardan ve şifon eteklerden oluşan elbiseler.

Kendi nişanında daha gösterişli olmak isteyen tesettürlü hanımlar için, prenses model elbiseler de mevcut. Tesettür nişan elbisesi modelleri içinde sıkça yer alan prenses model elbiseler, etekleri kabarık olarak karşınıza çıkıyor ve bu etekler genellikle tamamen tülden oluşan etekler oluyor. Peri masalı gibi bir nişana sahip olmak isteyen ve kendini o günün prensesi olarak hayal eden tesettürlü hanımlar için en trend elbise modellerinden biri prenses model elbiseler.

Random Posts

Bir cevap yazın