Tesettür Nişan Elbiseleri

En özel günlerimizden biri olan nişan günü için yaşadığımız pek çok tatlı heyecan ve telaş vardır. Bu telaş içerisinde en çok da o gün ne giyeceğimizi, nasıl bir elbise tercih edeceğimizi düşünürüz. Nişan bir kez oluyor belki evet fakat yıllarca o günümüzün fotoğraflarına bakıyor ve anılarımızı yad ediyoruz. Bu sebeple ne giyeceğimiz de oldukça önemli.

tesettur-nisan-elbiseleri

Hem modaya uygun hem de kendimize yakışan elbiseyi bulmak çoğu zaman bizleri oldukça yorar. Hele ki tesettürlü kadınların işi bu noktada biraz daha zorlaşır. Zira seçilecek parça sayısı daha da fazladır. Ancak son dönemlerde, moda akımı tesettürlü kadınlar içinde çok ciddi atılımlarda bulunmuş ve hem şık hem zarif her zevke uygun abiye elbise modelleri üretmeye başlamıştır.

tesettur-nisan-elbise-modelleri

Günümüzde ister prenses kesim, ister balık isterseniz A kesim olsun pek çok model ve desende tesettür abiye bulmanız mümkün. Hangi model ve rengi istediğinize karar verme aşaması bunca seçenek içerisinde belki biraz zor olabilir. Bu zorluğu ortadan kaldırmak için bir kaç tavsiyemize kulak verin.

tesettur-nisan-elbise-modelleri

Tesettür nişan elbisesi seçerken karar vermeniz gereken en önemli şey, türbanınız ve elbisenizi aynı renkte seçip seçmeyeceğinizdir. Son zamanlarda tepeden tırnağa tek renk tesettür nişanlıklar hem sadeliği hem de zarifliğiyle oldukça moda olsa da sizler iki farklı rengi elbiseniz, türbanınız ve hatta elbisenizin üzerine alacağınız ceketiniz ile kombinleyerek hem tarzınızı ortaya koyabilir, hem de zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Random Posts

Bir cevap yazın