Tesettürde Spor Şıklık

SIKI DURUN: TESETTÜR SPOR GİYİM GELİYOR

Tesettür giyim denildiğinde akla yalnızca klasik ve ağır bir giyim tarzı gelmiyor artık. Son yıllarda yapılan tasarımlar, hem tesettürlü hem şık hem de spor olmanın en güzel halini yansıtıyor. Tesettürün kendine özgü kurallarına riayet ederken, diğer yandan da zarif ve hoş görünmek isteyenlerin de kalbini kazanıyor. Tesettürde spor şıklık, uzun ve rahat kesimlerle son derece rahat olabilmeyi sağlıyor.

tesettur-spor-giyim

Spor giyim herkesin ihtiyaç duyduğu bir kombinasyondur. Bir çift spor ayakkabı ve bir takım eşofmanın verdiği kendini özgür hissedebilme duygusu, klasik tarzda kıyafetlere çok uzak kalıyor. Tüm gün iş yerinde kumaş etek yada takımlarla çalışan tesettürlü bayanlar, rahat bir spor takım giyerek hafta sonunda ve mesai saatleri dışında sınırsız rahatlığı yaşamak istiyor. Tesettür spor giyim sektöründe öncü markaların en farklı tasarımları rahat ve zarif olabilmenin yolunu açıyor.

tesettur-esofman-takimi

Bu doğrultuda tasarlanan tüm tesettür spor giyim ürünleri kumaşlarının esnek ve kalıplarının rahat olması ile dikkat çekiyor. Talebe göre üretilen, diz hizasında biten sade ve nakışlı uzun eşofmanlar istenirse jeanlerle de kombine edilebiliyor. Diz üzerinde biten düz kesim üst eşofmanlar yine takım bir alt eşofmanla giyilerek rahatlıkla kullanılabiliyor. Daha çok pamuklu kumaş şallarla kullanımı yapılan spor kıyafetlere, yüksek tabanlı istenilen renk spor ayakkabılar eşlik ediyor.

Random Posts

Bir cevap yazın