Tesettürlü Gelin Annesi Kıyafetleri

Bir anne için en özel ve duygusal günlerden biri olan çocuklarının düğün günü, kız çocukları söz konusunda olduğunda daha da özel bir hal alıyor. Hayat boyu birlikte olduğu kızını artık kendi evine uğurlamanın son adımı olan düğün esnasında, gelin annesi bu durumun yanı sıra, seçmiş olduğu kıyafeti ile de oldukça çok konuşuluyor. Özellikle gelin annesi tesettürlü ise seçmiş olduğu kıyafet bir o kadar daha önem kazanmış oluyor.

gelin-annesi

Tesettürlü gelin annesi kıyafetleri, çeşit olarak birçok modeli barındırsa da çoğunun ortak noktası aşırı gösterişten uzak olması. Aşırı şatafattan uzak olan tesettür anne kıyafetleri, şatafatın yerine zariflikleri ve şıklıkları ile göz dolduruyor. Bu tarz kıyafetlerde öne çıkan modeller, tunik pantolon takımlar, etek ceket takımlar ve uzun abiye elbiseler. Daha pastel tonlardan oluşan tesettür anne abiyeleri, dökümlü yapısı ile hatları fazla belli etmeyen yapısı ile dikkat çekiyor. Tüm gözlerin gelinde olduğu kadar, gelin annesinde de olacağı o gecede, annenin seçeceği kıyafet oldukça önem taşıyor.

gelin-annesi-1

Tesettürlü anne kıyafetleri içinde yer alan abiyeler de genellikle pastel tonlar, toprak tonları ve koyu renklerden oluşuyor. Bunun yanı sıra bu abiyelerin küçük bir bölümünde taş ya da pul detaylar kullanılabiliyor. Tesettürlü anne kıyafetleri içinde en güzel modellerden biri de tunik pantolon kombinleri. Gelin anneleri için en şık ve en uygun modeller etek ceket, tunik pantolon ve salaş abiye elbiselerden oluşuyor.

Random Posts

Bir cevap yazın