Tesettürlü Sünnet Annesi Kıyafetleri

Her anne oğlunun erkekliğe ilk adımı attığı günü görmeyi iple çeker. Böyle büyük ve anlamlı bir günü eş dost ve akrabalarla kutlamak adetlerimizdendir. Annelerin tatmayı iple çektiği bu mutluluğu en güzel ve özel şekilde yaşamak yine her annenin özlemidir. Böylesi özel zamanlarda doğrusu insan ne giyeceğini aylar öncesinden düşünmeye başlar. Abiye tarzda dizayn edilmiş tasarımlar böylesi özel günlerin kurtarıcısıdır. Tesettürlü sünnet anneleri için de oldukça hoş ve alımlı elbiseler satışa sunuluyor.

tesettur-sunnet-anneleri-icin-abiye-modelleri

Bu özel günde gözler sünnet annesinin üzerinde olur. Bu nedenle tesettürlü sünnet annesi kıyafeti çok şık ve günün anlamına özel olmalıdır. Tesettür giyimde tasarımı yapılan, sıradanlıktan ayrılmış ve zarif elbiseler böyle günler için biçilmiş kaftandır. Pelerin detaylı ayda tüllerle hareketlendirilmiş tasarımlar seçilebilir. Daha sade ve şık olmayı isteyen sünnet annelerine özel, dantelli ve çok özel kalıplara sahip kıyafetler tercih edilebilir.

tesetturlu-sunnet-annesi-pelerinli-abiye-modeli

Bu yılın tesettürlü sünnet annesi kıyafetleri arasında asil duruşu ile pudra rengin zerafeti göze çarpıyor. Dore ve simli dokunuşlar inceliğine güvenen hanımlarda bambaşka bir hava oluşturacak. Yerlere kadar inen zarif elbiseler üzerine kesinlikle ipek ve dantelli şallar kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Kıyafetin rengine uyum sağlayabilecek olması önemlidir. Ancak türban tasarımın da özenle yapılması gereklidir. Farklı bir model oluşturmak adına hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkabilmektedir. Sade ve asil bir şıklık için abiye havasındaki elbiseler kurtarıcı niteliğindedir.

Random Posts

Bir cevap yazın