Tuay Karaca Tesettür Abiye Kreasyonu

Tesettür Abiye Elbise denince ilk akla gelen markalardan biri Tuay Karaca. 2016 ilkbahar – yaz kreasyon çekimlerini İspanya’nın başkenti Madrid’de yapan Tuay Karaca, tesettür abiye elbise koleksiyonu ile sezona iddalı bir giriş yaptı.

Yaz sezonunda düğün gibi özel günlerin artmasıyla tesettürlü bayanların abiye elbise ihtiyaçları artmakta. Tuay Karaca birbirinden şık ve özel abiye elbise modelleriyle 2016 yazının en çok tercih edilen markalarından olacağa benziyor.

Tuay Karaca 2016 Yaz Tesettür Elbise Modellerine göz attığımızda, tasarımlardaki işlemeli detaylar ön planda. Tuay Karaca koleksiyonunda tek renkli modellerin yanında çift renkli modeller de bayanların beğenisine sunulmuş.
2016 yaz sezonunda tesettür abiye elbise almayı planlıyorsanız birbirinden şık Tuay Karaca modellerine bakmanızı öneriyoruz.

 

Random Posts

 • Gelin Ayakkabısı Deyip Geçmeyin

  Gelin ayakkabıları ile ilgili serimizin ikinci kısmındayız 🙂 Gelin ayakkabısı deyip geçmeyin… Genelde küçük bir ayrıntı gibi gözükse de düğün […]

 • Demet Akbağ’dan ilk paylaşım

  Geçen hafta eşi Zafer Çika’yı kaybeden Demet Akbağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda acısını paylaşan herkese teşekkür etti.

 • Halit Ergenç’in yeni imajı

  Ünlü oyuncu Halit Ergenç, sakallarını kesti.

 • 2016 Şal Modelleri

  Şallar, diğer bir ismi ile paşminalar, biz kapalı bayanların hayat kurtarıcıları da diyebiliriz. Hepimiz ilk zamanlar eşarp taktık, ancak şalların […]

Bir cevap yazın