Yaz Mevsiminin Tesettür Kombinler

Bahar her yerde tüm güzelliği ile ışıldamaya devam ederken yaz da kapımızı çalmak üzere. Dolaplarımızı yavaştan düzenlemeli ve yeni kombinlere yer açmalıyız. Bu yaz renkler öylesine canlı ve iç açıcı ki, mutlaka herkes yılın şeker tadındaki renklerini dolabında görmek için sabırsızlanıyordur. Vitrinlere bahar neşesi ve yaz havası gelmiş durumda. Tesettürlü hanımların yazlık tesettür kombinleri için rahat ve şık kesimler de vitrinlerdeki yerini aldı.

kombin (2)

Tesettür kıyafetlerinde çizgiden sapmadan, tesettüre uygun ve bollaşan kesimler bu yılın yazlık tesettür kombinleri arasında yerini çabucak buldu. Bu yıl geçen yazdan parlayan sarı tonları ve yeşil tonları yine en revaçta olan renkler. Bunlar arasına bebe mavi ve nar çiçeği tonları da eklenince, daha zengin bir renk alternatifi var oldu. Şık ve uzun tunikler, bol kesim pantolonlar, pileli etekler, ince viskon kumaşlardan tasarlanan elbiseler şık kesimleri ile tesettüre istenen zarifliği de kazandıracak.

kombin (3)

Uzun ceketler yazlık tesettür kombinleri içindeki yeni gözdelerden. Nasıl olmasın ki? Tesettürlü bir hanımın tuniği üzerine giyebileceği şık ve hoş bir ceketi mutlaka olmalıdır. Bu halihazırda bir ihtiyaçtı. Diz hizasında biten bu ceketler klasik ancak her kullanıma uygun tarzları ile kap modellerinden sıyrılıyor. Tek düğmeli yada düğmesiz önü açık tarzda tasarlanan ceketler, strech kesim pantolonlarla şıklığın tam adını bulacak.

Random Posts

Bir cevap yazın