Yazlık Tesettür Kombinler

2016 yazlık tesettür kombinleri  birçok farklı tarzın yanında modernliği ve şıklığı da beraberinde getirmiş.  Alışveriş yaparken almak istediğiniz herhangi bir giyim parcası her zaman tek parcadan( yani elbiseden) oluşmak zorunda değil. Sizde moda ve tarzın birleşiminden oluşan yüzlerce yazlık tesettür kombin hazırlayabilirsiniz. Birçok kişi giydiği ayakkabı, elbise, çanta ve eşarp kombininin uyumlu olmasına özen göstermektedir. Peki, hem uyumlu, hem şık hem de tesettürün kurallarına göre tesettür kombinler nasıl oluşturulabilir? Sizi bilgilendirmek adına biraz renk uyumu, biraz da nasıl daha iyi kombin yapılır konularına değineceğiz.

tesettür (1)

Tesettür kombinler yaparken alt, üst ve eşarp renkleri bir ahenk içinde olmalıdır. Bunu becerebilmek için sevdiğiniz renklerden oluşan ve size göre renk geçisini sağlayabilen parcaları bir araya getirin. Eğer tek başınıza karar veremiyorsanız, beğendiğiniz parçaları giyin, bunlarla kombinlemek istediğiniz eşarbı, çanta ve ayakkabıyı da giyin ve fikrine güvendiğiniz bir kişiye nasıl göründüğünüzü sorun.

Özellikle yazlık kumaşlar daha ince olduğu için tesettürlü bayanlar rahat edebilmek adına vücuda yapışan, aşırı dar kıyafetlerden uzak durmalıdırlar. Eğer spor giyinmeyi tercih ediyorsanız, bir pantolunun üzerine uygun uzunlukta ve renkte bir tunik giyip, açık renkli bir eşarp takıp kombininizi tamamlayabilirsiniz. Yine yazın babet giymeyi deneyebilirsiniz. Babet hem her zevke uygun şekilde üretildiğinden  hem de özellikle çok çalışan, ayakta kalan insanların rahatlığı açısından tercih edilebilir.

Random Posts

Bir cevap yazın