Yeni Sezon Kap Modellerine Göz Attınız mı ?

Yeni Sezon Kap Modelleri Etnik Desenlerden Oluşuyor

2016 modasında tercih edilen kap modelleri, modern ve elegan halleri ile dikkat çekiyor. Tesettürlü hanımların gönül rahatlığı ile kullanabileceği bu ürünler, tarz yapmak isteyenler için çok idealdir. 2016 kap modelleri, yıllardır kullanılan klasik ve alışılmış modellerden uzaktır.

salas-kap-modelleri

Klasik giyim tarzını yansıtan stil ürünler

Kareli kumaşlardan oluşan bu ürünlerin kulanı çok yaygındır. Hem şık hem de tarz görünüm vermesi nedeni ile bu ürünlerin kullanımı her kuşakta vardır. Gereğinde iş yaşantısında da bu ürünleri kullanmanız mümkün olur.

etnik desenli-kap-modelleri

Bol desen severler için uygun kap modelleri

Tesettür modasında kaplar çok fazla tercih edilir. Bu yüzden sizin seçeceğiniz kap modeli, tam olarak tarzınızı yansıtmalıdır. Harika desenlerden oluşan kap modelleri bulmanız mümkündür. Alışılmış kap çeşitlerine bir perde koyan bu ürünler, 2016 tarzınızı oluşturmak için çok doğru seçimlerdir.

kap-modelleri

Salaş ürünler sevenlere

Rahat giyinmeyi seven ve salaş kıyafetler seçen bayanlar için bu ürünler çok mantıklı olur. Çünkü içinde rahat hareket eder ve kendinizi sınırlamak zorunda kalmazsınız. Kesimlerinin bol olması nedeni ile tesettür çerçevesinde olması ayrı bir dikkat toplar.

etnik-desenli-salas-kap-modelleri

Sokak modasında etnik desenli kap modelleri

Desenli kap modelleri için uygun kullanım alanlarından biri, sokak modasıdır. Bilek boy kotlar, yeni ayakkabı modelleri ile çok trend görünmek mümkün olur. Şal kullanımı bu tür kaplar ile fazladır.

Random Posts

 • 2016 Tesettür Tunik Modelleri

  Hemen her kesimin kabul edeceği gibi aslında tesettür abiye modelleri her daim tercih edilen ürünler arasında yer alır. Ancak son […]

 • Neden Çekmeköy Franke Servisi Tercih Etmelisiniz ?

  Çekmeköy’de hizmet veren firmamız, Franke marka ürünlerinizi en iyi şekilde ele alıyor ve hızlı bir servis süreci sonrasında yine aynı […]

 • Hangi Bitkiler Zayıflatır ?

  Evet, birazdan bahsedeceğimiz bu bitkiler ile zayıflama aşamanızı hızlandırabilir, daha çabuk kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Fakat unutmamanız gereken bir şey var. Tek […]

 • Sigaranın ekonomiye verdiği zarar

  Sigara, sarmalık tütün ve nargilenin Türkiye ekonomisine verdiği zarar, rakamlar ortaya konulduğunda açıkça görülüyor.

Bir cevap yazın