Yeni Sezon Kap Modellerine Göz Attınız mı ?

Yeni Sezon Kap Modelleri Etnik Desenlerden Oluşuyor

2016 modasında tercih edilen kap modelleri, modern ve elegan halleri ile dikkat çekiyor. Tesettürlü hanımların gönül rahatlığı ile kullanabileceği bu ürünler, tarz yapmak isteyenler için çok idealdir. 2016 kap modelleri, yıllardır kullanılan klasik ve alışılmış modellerden uzaktır.

salas-kap-modelleri

Klasik giyim tarzını yansıtan stil ürünler

Kareli kumaşlardan oluşan bu ürünlerin kulanı çok yaygındır. Hem şık hem de tarz görünüm vermesi nedeni ile bu ürünlerin kullanımı her kuşakta vardır. Gereğinde iş yaşantısında da bu ürünleri kullanmanız mümkün olur.

etnik desenli-kap-modelleri

Bol desen severler için uygun kap modelleri

Tesettür modasında kaplar çok fazla tercih edilir. Bu yüzden sizin seçeceğiniz kap modeli, tam olarak tarzınızı yansıtmalıdır. Harika desenlerden oluşan kap modelleri bulmanız mümkündür. Alışılmış kap çeşitlerine bir perde koyan bu ürünler, 2016 tarzınızı oluşturmak için çok doğru seçimlerdir.

kap-modelleri

Salaş ürünler sevenlere

Rahat giyinmeyi seven ve salaş kıyafetler seçen bayanlar için bu ürünler çok mantıklı olur. Çünkü içinde rahat hareket eder ve kendinizi sınırlamak zorunda kalmazsınız. Kesimlerinin bol olması nedeni ile tesettür çerçevesinde olması ayrı bir dikkat toplar.

etnik-desenli-salas-kap-modelleri

Sokak modasında etnik desenli kap modelleri

Desenli kap modelleri için uygun kullanım alanlarından biri, sokak modasıdır. Bilek boy kotlar, yeni ayakkabı modelleri ile çok trend görünmek mümkün olur. Şal kullanımı bu tür kaplar ile fazladır.

Random Posts

 • Göksel’in yatak pozu

  Şarkıcı Göksel, yatak pozuyla sosyal medyada olay oldu.

 • Diyet Yemekleri

  Şişmanlık; kaderimiz olmamalı, beslenmedeki zafiyetlerimiz, hipertansiyon, koroner kalp rahatsızlığı, diyabet, kanser gibi çağımızın hastalıklarına yakalanma riskini artırdığını gösteren deliller her […]

 • Gülben Ergen, müzisyen Emre Irmak’la aşk yaşıyor

  Gülben Ergen, müzisyen Emre Irmak’la yeni bir aşka yelken açtı. Ergen’in, yeni sevgilisi ile evlilik yolunda adım atacağı belirtiliyor.

 • Sigaranın ekonomiye verdiği zarar

  Sigara, sarmalık tütün ve nargilenin Türkiye ekonomisine verdiği zarar, rakamlar ortaya konulduğunda açıkça görülüyor.

Bir cevap yazın