Zühre Etek Modellerine Göz Attık!

Hem kumaş seçimi , hem bir nitelik tercihleri durumundan modaya geç yansıyan trendler , tesettür giyim moda düşkünlerini de belli bir süre bekletti .
Ancak 2016 sezonu bütün hızıyla kendini bize tanıtmaya devam etmektedir . Bir çok populer markanın çıkışlar inşa ederek , tasarımlarını bizlere sunduğu bu sezonda , Zühre tesettür giyim markası da rakipleri içinde kendini göstermeyi başarmıştı .
Özellikle bu sezon nitelik dışarısında , tercih edilen kumaşlara da pekçok çeşitli dokunuş inşa edildi . Öne çıkan parçalar içinde etek yeni sezon modelleri , beğeniye takdim edildi .

Kayra-2015-16-Sonbahar-Kış-Etek-Modelleri-4

Öncelikle Zühre Giyim olarak , her şeyden öncesinde rahatlık ve şıklığın birlikte meydana gelmesine uyarı edilmiş tasarımlar görüyoruz . Etek modellerinde bilhassa çok kaygan olmayan , aynı zamanda cildi ve bedeni huzursuz etmeyen kumaş seçimleri inşa edilmiş . Kalıp olarak vücuda bilhassa bele oturan kemer kesimleri kullanılırken , tesettür giyimin icabı olarak beden hatları bariz olarak ortaya çıkmıyor . Normal kesim eteklerin dışarısında , bel boyu yükseltilmiş .
zuhre-uzun-etek-modelleri-19

Renk seçimi olarak açık tonların Zühre Etek Modellerinde öne çıktığını bahsetmek isteriz . Bilhassa açık mavi ve pudra tonları , somon renkleri tercih edilen 2015 sezonlarında , koyu nitelik severler amaçlı bordo ve tonlarına da koltuk verilmiş . Bunların dışarısında lacivertle ortaya konulan ve kemer bölümünde 2. rengin de katıldığı tasarımlar mevzubahis .
Sade ve düz renkler dışarısında , çok göze batmayan fakat şıklığı üstünde taşıyan desenli kumaşlardan da çok etek tasarımı var . Zühre markasının bu konuyla alakalı ortaya çıkardığı en kocaman farklardan biri , alışılagelmiş desenlerin dışına çıkması .

2015-Tesettür-Etek-Modelleri
Ayrıca kot görünümlü ya da kot kumaşları da Zühre Giyim 2015 sezonlarında görmemiz olası . Eteklerde narin dokulu kotlara koltuk veriliyor . Hem Bir rahatlığınızı korumanız , hem bir de kot kumaşla spor bir şıklık sağlamanız amaçlı .
2015 modellerinde göze çarpan öbür ayrıntı ise , eteklerin ön tasarımları . Alıştığımız benzeri arkadan fermuarlı veya hemen yan yandan düğmeli etek yeni sezon modelleri dışarısında , Zühre markasının 2015 etek modellerinde önden kuşaklarla bağlanan , fiyonk inşa edilerek kullanılan veya kilit tokalarla inşa edilen tasarımlar şuanki . Zühre etek yeni sezon modelleri üstünde aksesuar olarak bununla birlikte kemer takmanıza sebep kalmadan , dilediğiniz şıklığa ulaşmanız olası oldu .
zuhre-uzun-etek-modelleri-17

2015 sezonlarında bilhassa etekleriyle çok güzel bir başlama yapan Zühre markasından; pekçok kombininizde , pardösü ve öbür bütün noktalarda destek alabilir , şıklık dair bir hamle öne geçebilirsiniz .

Random Posts

Bir cevap yazın